BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Blog’o grožis

Mėgstu blog’us. Iš esmės. Deja tikrų blog’ų, kaip aš juos suprantu, yra mažai. Rašytojai dažnai ima pataikauti kam nors. Vieni savo jausmams, kiti lankytojams ir panašiai. Taip dingsta vertybės ir grožis. Pavyzdžiui dabartiniai naujienų blog’ai nėra tikri blog’ai - tai monstrai.

Tikras blog’as yra tai, kuo jis buvo nuo pat pradžių - dienoraštis. Jaukus asmeninis kampelis internete. Kartu ir autoriaus atspindys. Jei nusišypso laimė, pamažu tokiame kampelyje susirenka tokių pat jaukių žmonių bendruomenė. Nuoširdi bendruomenė, kuriai rūpi autorius, ir kuri rūpi jam. Toks blog’as turi dvasią. Jame atsiranda ryšiai, supratimas, pažinimas ir kiti gražūs dalykai, dėl kurių blog’as yra unikalus ir evoliucionuoja. Tokio kūrinio neįmanoma duplikuoti, nes kaskart bandant jis būtų vis kitoks. Manau tokia yra tobuliausia blog’o forma.

Visgi daug tokių blog’ų nerandu. Gal taip ir geriau. Lyg blizgantis akmenukas smėlyje. Retas, dėl to labiau džiuginantis.

Beje tokio akmenuko niekada nenominuos jokie apdovanojimai ir niekada jis prizo negaus už savo blizgesį. Prizus kuria modernūs IT vyrukai ir dažniausiai dovanoja juos kitiems moderniems IT vyrukams. Ir ne už blizgesį, o už buvimą monstrais.

Blog’ų grožis yra ryšys tarp žmonių. Gebėjimas teksto ir paveikslėlių pagalba iš nieko sukurti kažką apčiuopiamo. Ne visi tai išpildo. Ne visi to siekia. Visgi tai yra mano siekiamybė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą